niedziela, 10 lutego 2019

Porządki na blogu

Przy reaktywacji bloga zrobiłem na nim przy okazji małe porządki. Polegały one głównie na usunięciu wpisów całkowicie nieaktualnych. Wiadomo - wraz z usunięciem wpisów "poleciały" także komentarze Czytelników. Proszę nie mieć mi tego za złe. Usuwanie było w mojej ocenie konieczne. Czemu? Ot przykłady:

Źródło https://1.bp.blogspot.com/-DIGHyoemtYM/XGCLbWScaCI/AAAAAAAAEVY/hO3KRsaa97wim0_wgQSF7eL7g3h35MhugCLcBGAs/s640/stylowi_pl_humor_9901884.gif

Był sobie wpis na temat telefonu działkowego. Wpis był trochę recenzją Nokii 500. Od roku ten telefon nie jest w moim działkowym zestawie. Mam zupełnie inny. Wpis więc całkowicie nieaktualny. 

Był sobie wpis na temat zamienników pieczywa. Zupełnie nieaktualny, gdyż na chwilę obecną porzucam koncepcję zamienników pieczywa w działkowym celu ewakuacji. Powody opublikuję. 

Był sobie wpis na temat komputera na działce. Dotyczył opisu netbooka Asus Eeepc 4 g. Od dwóch lat nieaktualny. Komputera na działce nie mam i mieć nie mam zamiaru. Telefon codziennie używany w zupełności wystarczy. Poza tym na działce mam teraz zupełnie inny telefon. Jeszcze o nim napiszę. 

To tylko przykłady. Takich wpisów "poleciało" znacznie więcej. Zupełnie nieaktualnych. Wiele z nich dotyczyło zapasów żywności. Trochę się w mojej "altance przetrwania" pozmieniało -  tym samym sporo wpisów będę musiał (chcę) napisać całkowicie od nowa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

ANGIELSKI Lubin

ANGIELSKI Lubin
Centrum Językowe Harvard

Obserwuj przez e-mail

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *